تفاوت دوربین های مداربسته در چیست؟

۰۲ خرداد ۱۳۹۶ توسط روابط عمومی دسته بندی: انواع دوربین مداربسته 0 دیدگاه
تفاوت دوربین های مداربسته در چیست؟

دوربین های مدار بسته معمولا برای نظارت بر اماکن داخلی و خارجی مورد استفاده قرار میگیرد و بسته به شرایط محیط انواع مختلفی دارند. نام گذاری دوربین های مداربسته قاعده مشخصی را پیروی نمی کند و بیشتر براساس شکل ظاهری دوربین ها ، نوع کاربری و بعضاً نام اختصاصی یک کارخانه است. (مانند دوربین مکعبی یا ریگولار که نام گذاری کارخانه کمدکس است)

تفاوت دوربین های مداربسته در چیست؟ کدام دوربین مدار بسته مناسب است؟

از این رو در بحث دوربین های مداربسته نام هایی چون دام باکس ، جعبه ای ، صنعتی ، بالت ، استوانه ای ، فشنگی ، تفنگی ، مینیاتوری و …  به گوش میخورد. همچنین دوربین ها از نظر نوع سیگنال ، شکل ظاهری و کاربرد متناظر قاب و پوشش تقسیم بندی میشوند.

یکی دیگر از بخش های مهم در انتخاب یک سیستم مدار بسته انتخاب نوع دوربین است؛ با توجه به اینکه مدل های مختلفی در بازار وجود دارد بر اساس محیط و نوع کاربری میتوان دوربین مدار بسته مناسب را انتخاب نمود.

از جمله ویزگی هایی که نصب و راه اندازی سیستم دوربین مدار بسته را از نظر هزینه سرمایه گذاری توجیه میکند، میتوان به ترساندن مجرمین ، افزایش بهره وری ، کاهش مسئولیت ، کنترل مدیریت از راه دور ، شناسایی بهتر مشتریان در فروشگاهها ، ساده سازی عملیات در پروژه ها ، آرامش خاطر و ایجاد پرستیژ کاری و …  اشاره نمود که در مقالات بعدی بیشتر در این خصوص توضیح خواهیم داد و شما را با انواع دوربین مدار بسته و کاربردهای آن آشنا خواهیم نمود.

مشاوران ما شما را در انتخاب بهترین دوربین مدار بسته راهنمایی میکنند. آگاهانه انتخاب کنید.

با ما در تماس باشید ۰۲۱۴۵۸۹۲

متاسفیم! در حال حاضر امکان ثبت دیدگاه برای این مطلب امکان پذیر نیست.