نصب دوربین مداربسته به چه تجهیزاتی نیاز دارد ؟

۵ آبان ۱۳۹۶ توسط روابط عمومی دسته بندی: مقالات 0 دیدگاه برچسب ها: تجهیزات دوربین مداربسته, دوربین

نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته نیاز به تجهیزاتی دارد و تفاوتی نمیکند که برای کدام برند یا شرکت است بلکه تجهیزات اصلی در نصب تمامی دوربین های مداربسته ثابت است. در این پست قصد داریم شما را با انواع تجهیزات مورد نیاز برای نصب دوربین مداربسته آشنا نماییم.

تجهیزات لازم برای نصب دوربین مداربسته

کابل : نصب دوربین مداربسته باید توسط کابل صورت گیرد. از انواع کابل های مورد استفاده برای نصب دوربین ، کابل cat6 است که کیفیتی فوق العاده دارد و در مقابل باد و باران دچار آسیب نمی گردد. کابل Cat6 جدیدترین کابل موجود در بازار بوده که در انواع مختلف با پوشش و بدون پوشش تولید شده است. انواع کابل همراه با پوشش Cat6 در مکان های صنعتی برای جلوگیری از نویزها استفاده می گردد. در زیر نمونه ای از کابل CAT6 را مشاهده می نمایید.

cat6

دستگاه NVR : یکی از دستگاه های مورد نباز برای نصب دوربین مداربسته ، دستگاه NVR است. این دستگاه وظیفه ذخیره سازی اطلاعات و تصاویر را بر عهده دارد. تصاویر گرفته شده توسط دوربین مداربسته از طریق کابل به دستگاه NVR منتقل شده و بر روی هارد های موجود در این دستگاه ذخیره می گردند.

سوییچ : در مکان هایی که چندین دوربین مداربسته نصب می شود به دستگاهی نیاز است تا همه این دوربین ها به آن وصل شده و سپس به دستگاه NVR وصل شوند. سوییچ دستگاهی است که همه دوربین ها به آن وصل شده و سپس سوییچ به NVR وصل می گردد.

کامپیوتر : امروزه در نصب دوربین افق فرا ویژن از کامپیوتر نیز استفاده می گردد. با استفاده از کامپیوتر شما به راحتی می توانید تصاویر ضبط شده توسط دوربین مداربسته را مشاهده نمایید. در صورت نصب چندین دوربین مداربسته شما باید از نرم افزارهایی استفاده نمایید تا بتوانید کار مدیریت را به درستی انجام دهید و بتوانید به صورت همزمان تصاویر دوربین مداربسته را مشاهده نمایید.

همانطور که تا به حال متوجه شدید نصب دوربین مداربسته نیاز به تجهیزاتی دارد که این تجهیزات خود از قیمتی جداگانه برخوردار هستند. اگر قصد خرید دوربین مداربسته را دارید انواع تجهیزات در بهترین و بالاترین کیفیت به شما پیشنهاد می گردد.

 

سوالات خود را از مشاورانتان در افق بپرسید : 45892 021

جدیدترین اخبار مربوط به محصولات را در کانال تلگرام افق دنبال کنید.

کنترل جرم و جنایت با نصب دوربین مدار بسته

۲۰ خرداد ۱۳۹۶ توسط روابط عمومی دسته بندی: مقالات 0 دیدگاه برچسب ها: دوربین

کنترل جرم و جنایت با نصب دوربین مدار بسته

کنترل جرم و جنایت با نصب دوربین مدار بسته یکی از مضوعاتی است که همیشه در مورد صحبت میشود. آیا شما اعتماد دارید که هر چه دوربین مداربسته بیشتری در سطح کشور نصب شود آمار جرم و جنایت پایین تر خواهد آمد؟ در این پست کوتاه قصد داریم در خصوص کشور انگلستان که بیشترین دوربین مدار بسته را در سطح کشور نصب کرده است بپردازیم.

کنترل جرم و جنایت با نصب دوربین مدار بسته در سطح معابر

در کشور انگلستان 185 میلیون دوربین مدار بسته نصب شده است که این آمار یعنی به ازای هر 32 نفر یک دوربین مداربسته نصب شده است.

81 درصد از مردم اعتقاد دارند که نصب دوربین مدار بسته به جرائم عمومی در خیابان و محل های مهم کمک شایان خواهد کرد و بقیه نیز با این نظر موافق نیستند.

نمودار زیر آماری نشان دهنده آماری است که چند درصد از بانکها ، حمل و نقل عمومی ، خیابانها و بزرگراه ها مجهز به دوربین مدار بسته است.

امیدواریم بتوانیم با یک آمارگیری صحیح در کشورمان ایران به این نتیجه برسیم که نصب دوربین مداربسته می تواند جرم و جنایت را در کشور ما کم کند. بر همین اساس شرکت افق فرا ویژن با برند معتبر OFV TRUST درصدد است جهت امنیت در کارهای عمومی یا حتی خصوصی به بخش بزرگی از بازار دوربین کمک کند.

 

برای خرید آنلاین دوربین های مدار بسته افق به فروشگاه اینترنتی افق مراجعه کنید. اخبار شرکت و محصولات را در کانال تلگرام افق دنبال کنید.