درباره ما بیشتر بدانید!

برخی از مشتریان

افق فرا ویژن ارایه دهنده برند دوربین مداربسته OFVTRUST

شرکت افق فرا ویژن با توجه به نیاز روز افزون کشور به ابزارهای مدیریتی و ایجاد نظم و هماهنگی جهت بهینه سازی عملکرد کلیه بخشهای صنعتی ، اداری ، درمانی ، دانشگاهی تاسیس شده است.

این شرکت با هدف همسو سازی ایران عزیز با حرکت رو به رشد تکنولوژی قالب وردپرس در قرن حاضر در سال ۱۳۸۶ در زمینه تولید دستگاه های الکترونیکی حضور و غیاب ، کنترل تردد ، قفل کارتی ، دوربین مداربسته و آیفون تصویری و تولید نرم افزارهای مربوطه در تهران به ثبت رسید.

این شرکت با بهره گیری از دانش فنی و ارزیابی نیازهای امروز و همگام با پیشرفت ها و تحولات عظیم فناوری در دنیای معاصر سیاست خود را بر اصل صداقت بنا نهاده و با اعتقاد به اینکه در گردش مالی مشتری یک اصل انکار ناپذیر است.

از این رو ما رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده و با ایجاد ارتباط منسجم بین بخش های فروش و پشتیبانی بر این امر باور دارد که ، فروش آغاز تعهد در قبال نیازها و چالش های نرم افزاری و سخت افزاری مشتری های عزیز می باشد.

اگر میخواهید درباره ما بیشتر بدانید به وب سایت های شرکت (قابل مشاهده در لینک های مرتبط) مراجعه کنید.

درباره ما

برندهای دوربین مداربسته شرکت افق فرا ویژن

شرکت افق فرا ویژن یکی از بزرگترین تولید کنندگان و وارد کنندگان تجهیزات امنیتی و حفاظتی در ایران می باشد. این شرکت با پشتوانه بیش از ۲۵۰۰ مشتری هر روز در مسیر پیشرفت و ترقی و تحولات نوین بازار های های تک جهان قرار دارد.

مدیران این شرکت در ابتدا برای اینکه مشتریان خود را پشتیبانی کرده و تجهیزات برند افق فرا ویزن را کامل نمایند این برند را پدید آورده و در کنار دو برند مطرح هایک ویژن و داهوا قرار دادند. در ابتدا بازار هدف فقط برای مشتریان افق فرا ویژن بود اما به مرور زمان این برند جای خود را باز کرده و به عنوان یکی از باکیفیت ترین برند های دوربین مداربسته شناخته شد و همکار رسمی شرکت هایک ویژن و داهوا فعالیت خود را به صورت مستمر در زمینه دوربین مداربسته و تجهیزات وابسته پیگیری می کند.

دوربین مدار بسته

هایک ویژن بزرگترین تولید کننده دوربین های مداربسته و سومین تولید کننده تجهیزات حفاظتی دنیاست. این حجم از فروش طبیعتا در صورت بی کیفیت بودن محصولات امکان پذیر نمی بود. (برای اطمینان از این موضوع به لیست ۵۰ برند بزرگ تجهیزات حفاظتی دنیا مراجعه کنید.)

در درجه اول پیشنهاد ما به همه مشتریان استفاده از برندهای معتبر به جای تجهیزات OEM یا متفرقه است. (دلایل این موضوع را میتوانید در مطلب راهنمای انتخاب برند دوربین مداربسته بخوانید) در درجه دوم به بسیاری از مشتریانی که به دنبال تجهیزاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستند برند هایک ویژن (Hikvision) را پیشنهاد می کنیم. گرچه هایک ویژن را نمیتوان با کیفیت ترین برند دوربین های موجود در بازار دانست (در مقایسه با برندهایی مانند Panasonic و Axis) اما محصولات این شرکت به نسبت قیمت از کیفیتی بی رقیب برخوردارند. مناسب بودن قیمت محصولات، امکان استفاده از یک برند معتبر جهانی را برای تمام مشتریان -حتی مشتریانی که نمیخواهند برای سیستم مداربسته خود زیاد هزینه کنند- فراهم می کند.

دوربین مدار بسته

شرکت داهوآ (Dahua Technology) یک شرکت چینی و یکی از بزرگترین تولید کنندگان دوربین مداربسته و تجهیزات حفاظتی دنیا است. این شرکت کار خود را در سال ۲۰۰۱ در شهر هانگ زو آغاز کرد و از با رشدی باور نکردنی در فروش محصولات مداربسته در سال ۲۰۱۴ به رتبه پنجم از پرفروش ترین تولید کنندگان محصولات حفاظتی دنیا رسید.

یکی از دلایل شهرت این شرکت سرمایه گذاری ۱۰% از درامد سالانه خود در بخش تحقیق توسعه و داشتن ۲۰۰۰ نفر پرسنل فعال در بخش تحقیق و توسعه است. این شرکت را با دارا بودن چندین جایزه کشوری و بین المللی یکی از فعال ترین شرکت ها در پیشرفت تکنولوژی های وابسته به سیستم های مداربسته است.

دوربین مدار بسته

در خرید دچار تردید هستید!

همین الان با ما تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس ، پیغام خود را ارسال کنید تا کارشناسان فروش ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.